איך להרוויח כסף באמזון ?

מה זה אמזון?

אימפריית אמזון הוקמה בשנת 1995 על שם נהר האמזונס, החזון של מייסדה ג'ף בזוס היה למכור מוצרים ברשת כמו זרימתו של נהר האמזונס, חזון שהפך למציאות וכבר 8 שנים לאחר הקמתה אמזון חצתה היקף מכירות של 5  מיליארד דולר!

מייסד ומנכ"ל אמזון, ג'ף בזוס, הוא האדם השלישי העשיר בעולם והונו מוערך ב-65.8 מיליארד דולר, שני המיליארדרים שלפניו הם מייסד מייקרוסופט ביל גייטס ומייסד זארה, אמאנסיו אורטגה.

אני מבקש לספר לכם על מודל שבאמצעותו ניתן להרוויח אלפי ש"ח בחודש מבלי לצאת מהבית, (גילוי נאות- אני מקבל עמלה על קידום הקורס אבל תסמכו עליי שהוא באמת שווה, תצפו בו כל עוד זה בחינם מה אכפת לכם…)

לחצו כאן וקבלו גישה לקורס חינמי המלמד למכור מוצרים באמזון ולהקמת מותג פרטי

 

ראיתם את הרובוט ? איך זה עובד?

המשאית מגיעה למחסן החברה, הפריטים נפרקים ידנית לקופסאות על מסוע, ממוינים בעגלות למדפים על פי סידור ממוחשב. כשנכנסת הזמנה למוצר, מגיע רובוט למדף הנכון מרים אותו ולוקח אותו אל העובד שאורז את המוצר ושולח אותו. הרובוט מחזיר את המדף למקומו מבלי להתנגש באלפי רובוטים שמסתובבים בדיוק כמוהו…. הרובוט שוקל 140 ק"ג  ומשנע מדפים עד 340 ק"ג ללא רעש.  הרובוטים הללו יכולים לשנע גם מוצרים שלכם !

קצת מספרים:

 • כ- 25 מיליון פריטים
 • כ-5 מיליון סוגי מוצרים שונים

  זמין באמזון
  אמזון בסט סלר מסטרי
 • ביום רגיל יוצאים מהמחסן כ 700,000 פריטים
 • ביום העמוס בשנהCyber Monday  נמכרו כ- 40 מיליון פריטים
 • כלומר באות יום מטורף יצאו בממוצע כ- 460 פריטים בשנייה.
 • בשנת 2004, אמזון נהנתה מכ- 41 מליון לקוחות פעילים
 • ביותר מ- 200 מדינות,
 • ב- 2011 עמד מספר הלקוחות הפעילים על כ- 137 מיליון
 • אמזון מעסיקה כ- 34,000 עובדים (פי 15 מפייסבוק)
 • היקף ההכנסות השנתי גדול בכ- 16% מזו של גוגל
 • נתח השוק המסחרי של אמזון גדול פי 2 מזו של eBay

אמזון מתבססת על 3 מנועי צמיחה:

 1. חוסר מגבלות (No Limits): מחירים נמוכים, מגוון מוצרים רחב, ונוחות משתמש. ממש כמו פעם: למכור הרבה מוצרים להרבה אנשים. אמזון עושה שימוש בלקוחות רשומים, הדיגיטל מאפשר מלאי בלתי מוגבל ומניע אהדה צרכנית ומאפשר שוליים רחבים יותר ומחירים נמוכים יותר. מלאי בלתי מוגבל ושפע מוצרים. לאמזון מספר חסר תקדים של חשבונות לקוחות פעילים הכוללים את הפרטים האישיים של הצרכנים וגם את פרטי האשראי, הכתובת למשלוח והיסטוריית הרכישות של כל לקוח.
 2. אהדה צרכנית וחשיבות שירות הלקוחות הבלתי מתפשר, המייצר חווית משתמש מעולה אצל הלקוח. אמזון משקיעה משאבים אדירים בשיפור מתמיד של כל היבט שירות הלקוחות החברה חרטה על דגלה למקם את הלקוחות במרכז ובנתה למעשה את כלל הפעילות סביבו. ופועלת ללא הפסקה להוספת דרכים חדשות ויצירתיות להעצים את חווית הלקוח ע"י שימוש ופיתוח טכנולוגיות חדשות וע"י שימוש רב בשאלונים ומחקרים במטרה ליישם ולשפר תהליכים בהתאם לתוצאות המתקבלות מהם.
 3. מחירים אטרקטיביים – השורה התחתונה שמניעה לקוחות – מחירים. באופן מובהק וקבוע, אמזון מציעה את המוצרים במחירים זולים יותר מרשתות קמעונאיות מתחרות. הסוד שמאפשר לה להציע את המוצרים במחירים נמוכים יותר נעוץ במערך הלוגיסטי של החברה, שעוד כמנוע משומן היטב. בנוסף, תזרים המזומנים והאשראי החיובי של אמזון מאפשר לה להוריד מחירים ובכך ליצור העדפה משמעותית על פני המתחרות.

לסיכום,

כל עסק צריך ללמוד ולקבל השראה מהערכים העסקיים של ג'ף בזוס. גם עסק קטן יכול לתכנן חזון עסקי ולהגשימו בהתאם ליכולותיו, לא חייבים חזון של אימפריה.

כל אחד יכול להקים עסק באמזון מבלי לצאת מהבית ומבלי לעשות כלום , קבלו גישה לקורס חינמי המלמד ומאפשר גם לכם למכור מוצרים ולהקמת מותג פרטי באמזון. מודל אשר באמצעותו ניתן להרוויח עשרות אלפים בחודש.

בסט סלר מסטרי
אמזון בסט סלר מסטרי

צפו בעדויות של מי שכבר עשה זאת ! 

לורן גונר, אמא ל 2 שהקימה עסק מצליח באמזון ב 3 חודשים בלבד.

לחצו כאן לצפיה בסרטון של לורן.

סיפור ההצלחה של אביחי אייזי- מנכ"ל ובעלים של חברה 
למה בן אדם שכבר מצליח ירצה להקים עסק באמזון?

כל זאת ועוד בסרטון הבא <==

tnzui